Novinky:

ŠUNGITOVÉ PYRAMIDY

Šungitové pyramidy z Karélii

Odstranění vlivu geopato-genních a technogenních zón. Používá se pro přípravu šungitové vody.

MASÁŽNÍ KOULE ze šungitu

Pomáhají odstraňovat únavu a stres, praktická pomůcka při léčení a uzdravování, i pro meditace a relaxace.

ŠUNGIT KRÉM - BALZÁM, 75ml

Šungitový krém

Má protizánětlivé a hojivé účinky, odstraňuje otoky, uklidňuje, zmírňuje bolest, zlepšuje mikrocirkulaci ve tkáních. Používá se při osteochondroze, bolestech a zánětech míšních nervů, artritidě a artróze různého původu a k masážím kůže.

ODRUŠOVAČ PRO MOBILY


Šungitová destička - nalepí se na mobil nebo bezdrátový telefon.

Více informací ZDE

BIOENERGETICKÝ HARMONIZÉR : ŠUNGIT + KARELSKÝ MASTEK

BIOENERGETICKÝ HARMONIZÉR

Působení harmonizéru přepíná organismus do jiného, dokonalejšího energetického stavu, při kterém se energie harmonicky rozděluje mezí orgány a soustavy, aktivněji probíhají regenerační procesy, posilují se obranné a seberegulační funkce.

Ostatní odkazy:

Elektronický obchod

Ostatní informace:

Šungitové výrobky mají nejlepší účinky, pokud jsou vyrobeny z Karelského šungitu. Jelikož se na trhu objevují napodobeniny šungitu, doporučujeme nakupovat šungit buď v našem elektronickém obchodě, nebo v kamenných obchodech uvedených na těchto stránkách.


100% šungit. Pozor na podvody!

Šungitové výrobky musí být vyrobeny z pravého kvalitního šungitu, aby se zachovaly léčivé a ostatní jedinečné vlastnosti tohoto kamene. Takový šungit se těží pouze v Karélii. Protože se na trhu objevují výrobky s napodobeniny šungitu, doporučujeme nakupovat šungit buď v našem elektronickém obchodě, nebo v kamenných obchodech uvedených ZDE.

Molekula fullerenu C 60

Molekula šungitu

Hlavní vlastností složení šungitu je přítomnost zvláštního uhlíku, jež se dílem skládá z molekul sférické formy – z fullerenů.

Méně kvalitní šungitové odrůdy, které neobsahují fullereny, jsou energeticky slabé, případně bezcenné.
Velkoodběratelům šungitových výrobků doporučujeme žádat od dodavatele certifikát původu.

Nevěřte reklamním sloganům prodejců typu "Šungit - léčivý zázrak ze Sibiře" ani takovým prodejcům!
Sibiř je Území v asijské části Ruska a v Kazachstánu, od Uralu k pohořím u Tichého oceánu.
Karélie - jediné místo výskytu šungitu na zemi, je vzdálena od Sibiře skoro 2 tisíce km!

Seznamte se s Karélií podrobněji

Karélie na mapě

Mapa republiky Karélie

Republika Karélie (karelský: Karjalan Tazavalla) je republika na severozápadě Ruska. Byla založena 25. července 1923 v rámci RSFSR. Má rozlohu 172 400 km2. Má 703 080 obyvatel (2005). Hlavním městem je Pětrozavodsk.
Rozloha naleziště šungitu je asi 10 000 km2, tedy asi jedna třetina území Karélie. Předpokládaná zásoba je přibližně 1 miliarda tun. V současnosti se průmyslově využívá jedno, a to Zažoginské naleziště, které se nachází na území Zaoněžského poloostrova (Medvežjegorská oblast, Karélie, mapa v příloze č. 1), se zjištěnými zásobami kolem 35 milionů tun.
Karélie - malebná krajina lesů, jezer a spousty řek, potoků a potůčků, má velmi pěkné a zdravé prostředí. V Karélii se nachází druhé největší jezero Evropy - Oněžské jezero. V Karélii je mnoho unikátních památek historii a kultury. Valaam, Solovecké ostrovy, Oněžské jezero - krásný sever Ruska stojí za podívanou. Některé cestovní kanceláře a agentury nabízí poznávací zájezdy po severním Rusku a Karélii.

Karélie ve fotografiích

Cestování do Karelii

Chcete vědět o Karélii více?

ČT 1 o šungitu a KaréliiZde je odkaz na iVysílání ČT 1 - Pořad "Na cestě: Oněžské jezero - spousta zajímavosti o Karélii, karelské přírodě a o šungitu.